BeachGoin nedir?

Beach’e gitmenin akıllı yoludur. Bodrum’un en iyi işletmelerini, ihtiyacınız olan tüm bilgileriyle, kolayca keşfederek yerinizi anında ayırtmanızı sağlar. Size özel ücretsiz içecekler, rezervasyon garantisi gibi ayrıcalıklarla dolu yepyeni bir dünya sunar.

BeachGoin’e nasıl katılabilirim? Ücretli mi?

Beachgoin.com ve mobil uygulamamız üzerinden birkaç basit adımda hesabınızı hemen oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz. BeachGoin sizden hiçbir ücret almaz. Hatta, çalıştığımız işletmeler de size en iyi fiyatı garanti eder.

BeachGoin’in ayrıcalık ve avantajları nedir?

Kolaylık: Menüden yorumlara kadar işletme bilgilerini görerek yerinizi anında ayırtın. Rezervasyonda ve işletmede tüm ödemelerinizi kayıtlı kartınızla kolayca yapın. Kazandıran Ayrıcalıklar: Sadece BeachGoin’lilere özel ücretsiz içecek hakları ve ikramlarla keyfinizi katlayın. BeachGoin’i kullandıkça statü puanı toplayın, size özel teklifler kazanın. Geç Rezervasyon: Daha geç rezervasyon ayrıcalığı ile yerinizi ayırtın, yer bulamama endişeleri ile vedalaşın. Harcama Özgürlüğü: Harcama limiti kadar değil istediğiniz kadar harcayın. Harcamadığınız bakiyeyi devredin, aynı işletmeye bir sonraki gelişinizde kullanın. En İyi Fiyat Garantisi: Sizden hiçbir ücret almıyoruz. Seçtiğiniz işletme size en iyi fiyatı garanti ediyor.

Rezervasyon yaparken ödeme yapar mıyım? Harcama Bakiyesi nedir?

Rezervasyon yaparken yeme-içmeye harcayacağınız parayı önden yüklersiniz, bunun adı Harcama Bakiyesi. İşletmeyi kullandığınız günün sonunda hesabı BeachGoin ile öder, yüklemiş olduğunuz bakiyeyi kullanırsınız. Üstelik harcamadığınız bakiye varsa, yanmaz, devreder. Devreden bakiyenizi, aynı işletmeye BeachGoin ile bir sonraki gelişinizde harcayabilirsiniz.

Rezervasyonumu iptal edip ödememi geri alabilir miyim?

Elbette. Her işletmenin profilinde belirtilen iptal ve değişiklik süresinin sonuna kadar rezervasyon tarihini veya kişi sayısını değiştirebilir ya da tamamen iptal ederek tüm ödemenizi eksiksiz geri alabilirsiniz.

Rezervasyonum kaça kadar tutulur?

Rezervasyonda ödeme yaptığınız için, normalde rezervasyon kabul etmeyen işletmeler bile BeachGoin’de yerinizi 15:00’a kadar uzayan süreler boyunca tutar. Satın alma ve rezervasyon anında işletmeye göre değişebilen rezervasyon süresini görürsünüz.

Ücretsiz içecekleri nasıl kazanırım? Bonus nedir?

Harcama Bakiyesi yükledikçe, artan oranlarda anında ücretsiz içecek bonusu kazanırsınız. Haklarınız otomatik olarak kullanılır ve tükenene kadar adisyonunuzdaki alkollü veya alkolsüz içecekler size özel ücretsiz olur. Kullanmadığınız bonuslar da aynı Harcama Bakiyeniz gibi yanmaz, devreder.

BeachGoin’de gerçekten günlük harcama limiti yok mu? Esnek Harcama Özgürlüğü ne demek?

Aynen öyle. BeachGoin’de harcama limiti yok, harcama bakiyesi var. Yüklediğiniz harcama bakiyesini günlük limitler olmadan istediğiniz kadar harcar, harcamadığınız kısmı devredersiniz.

Kullanım ücreti (veya paket ücreti, üyelik ücreti) nedir?

Harcama bakiyesinin aksine yeme-içme veya başkaca bir harcama karşılığı olmayan bedeldir. Bazı işletmeler tarafından uygulanır ve “giriş ücreti” olarak da tabir edilir. Kullanım ücreti olmayan işletmeleri BeachGoin’de kolayca filtreleyebilirsiniz.

BeachGoin’de hangi beach’ler var?

Çalıştığımız tüm beach’ler mobil uygulama ve web sitemizde. Sürekli yeni işletmeler ekleyerek büyüdüğümüz için bizi mutlaka takipte kalın. BeachGoin’de görmek istediğiniz mekanlar varsa, bize ve işletmecilerine önerirseniz çok seviniriz.

Teklifler işletmeden işletmeye değişiyor mu?

Evet, teklifler ve şartlar her işletme için farklı olabilir. İlginizi çeken tüm mekanlara göz atmayı, beğendiklerinizi favorilerinize ekleyip arkadaşlarınıza yollamayı unutmayın.

Sadece beach mi var?

Hayır. Restoran, aquapark, spa, her şey dahil resort’da bir gün… Deniz kenarında dinlenme ve eğlencenin en iyilerini parmaklarınızın ucuna getirmek için çalışıyoruz.

Sınırsız Üyelik nedir?

Seçtiğiniz bir işletmeyi kullanım sınırı olmadan, isterseniz her gün, yeriniz garanti olarak, yani adeta evinizin özel plajı gibi kullanmanızı sağlar. Aylık (dilediğiniz 30 gün boyunca) veya Sezonluk Üyelik (yaz sonunda kapanışa veya işletme kapanmıyorsa 31 Aralık’a kadar) tercih edebilirsiniz. Kazandığınız cazip ücretsiz içecek bonusları ile plaj keyfinizi katlar, günlük harcama limiti olmadan istediğiniz zaman istediğiniz gibi harcarsınız. Sınırsız Üyelikler şahsa özeldir.

Esnek Paket nedir?

Seçtiğiniz bir işletmeyi dilediğiniz zaman rezervasyon yaparak esnek sayıda misafir ile kullanmanızı sağlar. Örneğin, 12’li bir Esnek Paket alırsanız 2 kişi 6 gün veya 3 kişi 4 gün kullanabilirsiniz. Kazandığınız cazip ücretsiz içecek bonusları ile plaj keyfinizi katlar, günlük harcama limiti olmadan istediğiniz zaman istediğiniz gibi harcarsınız.

Kullanım Hakkım biter ama harcamadığım bakiyem kalırsa ne olacak?

Aynı işletmede yeni bir kullanım hakkı alarak (günlük, esnek paket veya üyelik farketmez), harcamadığınız ve devreden bakiyenizi kullanabilirsiniz. Üstelik bazı işletmelede bu bakiyenizi dilediğiniz zaman restoran vb. ve 1 Eylül’den itibaren plajda kullanım ve misafir sınırı olmadan da harcayabilirsiniz.

Kabana ve Localar nasıl fiyatlanır?

Bu seçenekler genelde kişi başı değil de kabana veya loca başına fiyatlanır ve belli bir kapasiteye kadar istediğiniz sayıda misafir ile kullanım sunar. BeachGoin’in günlük, esnek paket ve sınırsız üyelik seçenekleri kabana ve localar için de geçerli. Detaylı bilgi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

En iyi Fiyat Garantisi nedir?

BeachGoin sizden hiçbir ücret almaz ve çalıştığımız işletmeler size en iyi fiyat teklifini sunduğunu, daha iyi bir teklif alırsanız aradaki farkı iade etmeyi taahhüt eder.

100% Misafir Memnuniyeti Garantisi nedir?

Esnek Paket ve Sınırsız Üyeliklerde, seçtiğiniz işletmeyi ilk kullandığınız günün sonunda memnun kalmazsanız, paket veya üyeliğinizi iptal edin. Paranızı geri alın ve sadece o günlük kullanımınızı ödeyin.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Hem rezervasyon anınında, hem de ekstra ödemeniz varsa işletmede günün sonunda tüm ödemelerinizi kayıtlı kredi kartınız ile web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Paket ve üyelik satın alımlarında kredi kartı yerine banka transferi ile ödeme yapmak isterseniz bizimle temasa geçmeniz yeterli.

Ödemelerim güvenli mi?

Evet, tamamen güvenli. Sadece PCI-DSS sertifikalı ödeme servis sağlayıcılar ile çalışıyor ve ödemelerinizi 256 Bit SSL ve 3D Secure teknolojileri ile koruyoruz.

Paket ve üyelikler tek bir işletmede mi geçerli?

Evet. Tabi farklı işletmelerde birden fazla esnek paket veya aylık üyelik alabilir veya günlük kullanım tercih edebilirsiniz.

Üyelik alırsam misafirlerim bize katılabilir mi?

Elbette. İşletmenin belirlediği misafir kullanım ücretini ödeyerek rezervasyonunuza dahil edebilirsiniz. Sürekli misafiriniz oluyorsa, loca paket ve üyeliklerimizi öneririz.

BeachGoin sadece Bodrum’da mı?

Evet. Önce sadece Bodrum’da, yakında her yerde.

Rezervasyon yaptım. İşletmeye gittiğimde ne yapacağım?

1. Girişte, BeachGoin uygulamasında rezervasyon kartınıza dokunarak check-in yani giriş yapın. Bunu işletme de sizin için yapabilir. 2. Hesabınız açılırken, servis personeline BeachGoin üyesi olduğunuzu belirtmeyi unutmayın ve günün keyfini çıkarın. 3. Gün sonunda, hesabı BeachGoin uygulamasından isteyin ve rezervasyon yaparken yüklemiş olduğunuz harcama bakiyesi ile ödeyin. Ücretsiz içecek hakkınız varsa adisyondan otomatik düşecek. Harcama ve içecek bakiyenizden kullanmadığınız kısmı bir sonraki gelişinize devredin. Fazla harcadıysanız da, ekstra tutarı kayıtlı kredi kartınız ile ödeyin. İşte bu kadar.

Paket ve Üyeliklerde yüklediğim Harcama Bakiyesi biterse ne olur?

Kullanım haklarınız bitmeden yüklediğiniz harcama bakiyesinini tüketirseniz yeni yükleme yapabilirsiniz. Bu ek yüklemeleriniz üzerinden de yeni ücretsiz içecek bonusları kazanırsınız.
tr_TR
×